ایده اضافه کردن اندرمن در ماینکرافت از کجا آمد؟Reviewed by نیما خوش تیپ on Feb 10Rating: 5.0ایده اضافه کردن اندرمن در ماینکرافت از کجا آمد؟ایده اضافه کردن اندرمن در ماینکرافت از کجا آمد؟

این مطلب به افرادی که به بیماری قلبی دچارند یا افراد کم سن و سال پیشنهاد نمی شود!

همان طور که همه چیز و همه موب های ماینکرافت از یک شخصیت واقعی یا تخیلی الهام گرفته شده اند باید گفت اندرمن هم از این قافله مستسنا نیست.اما اندرمن از روی کدام شخصیت برداشته شده است؟

جواب این سوال سلندرر من است.برای اینکه اکثر شما این شخصیت را نمی شناسید مطالبی را از سایت ها جمع آوری کرده ام که به شما در شناخت آن کمک می کند اما اینکه چرا از این موجود کپی برداری شده در انتها ماجرا بیان می شود.خوب داستان از جایی شروع شد که توی یه مسابقه فتوشاپ اینترنتی یه یارویی شخصیتی خلق میکنه با قد بلند ، لاغر اندام و صورتی سفید و بدون چشم و بینی و دهن ! و البته خیلی خوش پوش با کت و شلوار و کراوات ! مثل عکس بالا که میبنید ! خوب تا اینجاش خیلی معمولی بود ولی چند وقت دیه سرو کله این موجود که اصطلاحا اسلندر من ( مرد بلند و باریک ) بهش گفته میشه توی آلمان پیدا شد ! و

حدودا 2 یا 3 عکس از این مرد وجود داره که متخصصین ( از جمله پلیس آلمان ) تائید کردن که اصله و فوتوشاپ نیست.مسئله از اونجا شروع شد که عکسی که واسه جشنواره فرستاده شد اصل بود و به همین خاطر از جشنواره کنار گزاشته شد.ولی یک هفته بعد تمام اون بچه ها که در عکس بودن دونه دونه کشته شدن. اسلندرمن در هرعکسی دیده بشه یعنی تمام اون افراد که در عکس هستن به شکل فجیع نابود میشن.

این یارو انگار زورش فقط به بچه ها رسیده ( ) خودشو به بچه ها نشون میده و اونا رو دچار یه بیماری روانی یا روان پریشی همچین چیزی میکنه ……… بعد بچه خودش خود به خود میره سمت جنگل و این آقا اسلندر منه هم سلاخیش میکنه ! ( حالا چی گیرش میاد نمیدونم )

گزارش رسمی پلیس راهنمایی رانندگی برلین: چیزایی که دوربین های مدار بسته خیابون هاشون ثبت کردن.

در 3 ماه گذشته 18 کودک مشاهده شدن که با لباس خواب با عبور از خیابان مذکور به سمت جنگل های جنوب غربی رفتن.هیچ یک از 16 کودک ذکر شده به خانه بازنگشتن و جز افراد گمشده به حساب میان.

تحقیقات پلیس حدود 3 هفته بعد که به ساخت مستندی به همین نام هم ختم شد وحشتناک بود.هر 16 کودک به طرز فجیعی کشته شده بودن.همه در جنگل سلاخی شده بودن.اما نقطه مشتکر بین تمام مقتولین این بود که سلندرمن در حداقل 1 عکس اونا حضور داشته .توضیحاتی که والدین این کودکان ارائه دادن به این شرحه:

سلندرمن در اوون عکسا نبوده .ما این عکسو بارها و بارها دیدیم.مطمئنیم که نبوده.این تازه تو عکس ظاهر شده.

دوستان فاجعه زمانی رخ میده که امار قتل کودکان در سال 2010 در المان شروع به رشد میکنه.و تمام این مقتولین هم ابتدا به سمت همون جنگل مذکور رفته و صبح سلاخی شده پیدا میشن.

پلیس برای تحقیقات بیشتر کمپی رو در اون جنگل مستقر میکنه ولی متاسفانه نه در اون شب قتلی اتفاق میافته و نه سلندرمن پیدا میشه.بلکه این ردپا سلندرمن در اتش سوزی کوکستانی در شهر برلین پیدا میشه.

لازم به ذکره این قاتل فعلا حالت منفعلانه ای رو به خوشد گرفته و تقریبا بعد از 1 سال از یادها رفته.ولی اولین گزارش دیده شدن سلندرمن مربوط به قتل عام 24 کودک در کودسکتانی در شهر برلین میشه در سال 1954

اولین بازگشت او هم مربوط به همون جشنواره ای بود که گفتم.ولی در همون عکسی که سلندرمن بود 15 کودک دیگه هم بودن.که متسفانه 5 روز بعد دونه به دونه اون ها در نقاط مختلف المان به طرز فجیعی کشته شدنی

 

 

خوب دوستان در این قسمت نگاهی میکنیم به گفته های والدین قربانیون با یک سری عکس دیگه.

روز 14 ژولای 2010 گفته های والدین قربانی 6 ساله جسیکا .

پدر: 2 هفته پیش قرار بود جسیکا رو به جشن تولد یکی از دوستانش ببرم.در جشن همه چی خوب بود.و در اون جا چندین عکس هم گرفتم.شب که به خونه رگشتیم .جسیکا دچار بی خوابی شده بود.اما مثل همیشه نبود .نه کابوسی دیده بود نه از چیزی میترسید بلکه چشم هاش باز بود.ساعت 3 صبح اومد اتاق ما و گفت که نمیتونه بخوابه و طبق معمول هم ما اون رو روی تخت خودمون خوابوندیم.اما مسئله این بود که اون نتوسنت تا صبح بخوابه و چشم هاش باز بود.این قضیه تا چند روز بعد ادامه داشت و حتی کم حرف تر هم شده بود.اما 2 شب پیش دیگه حتی غذا هم نمیخورد و حرف های نامربوط میزد.ولی اواخر شب یهو حالش خوب شد شروع کرد به ورجه وورجه کردن و اصرارا داشت که سر جای خودش بخوابه و همینطور هم شد.اما ساعت 4 صبح بود که متوجه شدم در خونه بازه وقتی رفتم دیدم جسیکا نیست و رفته. من به پلیس خبر دادم و امروز هم که خبر قتل اون منتشر شد.

یکی از نکات قابل توجه در مورد این قتل ها اینه که پلیس بعد از برسی های خودش روی اجساد این مسئله رو مطرح کرده که:

تمام اجساد بدون دخالت شئ تیز یا اسلحه گرم کشته شدن و اگر بخوایم مسئله رو دقیق تر بگیم یعنی با نیروی بازو.اکثر قربانی ها از وسط نصف شده بودن.و نقطه مشترک بین همه اون ها جای بازوی رشته ای قدرتمندیه که روی گلوی قربانیان مونده.

اما یکی از نکات بسیار قابل توجه اینه که کسانی که در این جنگلا کشته میشن همه جنازه هاشون روی درخت اویزون میشه.یعنی تمامی اجساد روی شاخه های بلند درخت(نزدیک به نوک )اویزون شدن.

جالب اینه که پدر مادر جسیکا گفتن ما مطمئنیم که وقتی عکس گرفتیم مرد کت وشلوار پوش تو عکس نبوده ولی بعد از مدتی تو عکس پدیدار شده !

در سال 1998 هم جمعی دوستانه به این جنگل میرن.اون ها پس از گرفتن عکس متوجه حضور فردی با کت و شلوار در این عکس میشن و همین باعث میشه اون ها بترسن.و قاعدتا راه بازگشت رو انتخاب میکنن.اما یکی از این دوستان به سرعت به توی جنگل فرار میکنه .و خوب دوستانش هم سعی میکنن اون رو از این عمل باز دارن.ولی اون در مه ناپدید میشه.به گفته دوستانش .جسد تکه تکه شده اون روی یکی از شاخه های بلند درخت پیدا میشه.

خوب خلاصه گفتنی زیاده درباره اسلندر من من دیگه قناعت میکنم این هم یک ویدیو در باره اسلندرمن

ویدیو 1

دانلود

ویدیو 2

دانلود

ویدیو 3

دانلود

نه این که بخواهم بحث را ترسناک کنم اما می خواستم به شما بگویم که این شخصیت چیست تا یک وقت نا دانسته متن ها را زیر سوال نبرید.

 

شباهت های اندرمن و سلندرمن

– اسم اندرمن از 5 حروف آخر سلندر من گرفته شده و شباهت های بسیاری با هم دارند

– هر دو آنها قد بلند و دست وپایی بسیار بلند دارند.

– هر دو قابلیت تلپورت و جا به جا شدن در ثانیه را دارند.

– سلندر من بیشتر لباس های تیره رنگ دارد همچون اندرمن که کاملا سیاه است.

– اگر اندرمن به شما حمله کند صدا هایی شبیه به زمان تلپورت سلندرمن است در می آورد.

– هر دو موجوداتی بد هستند.

– اندر من در زمان مرگ صدای سلندرمن را در می آورد.

 

همان طور که می بینید هر دو شباهت های ظاهری و اخلاقی زیادی دارند پس نتیجه می گیریم ایده ساخت اندر من از روی سلندر من گرفته شده است.

 

اینم از این همتون رو به خدای بزرگ میسپارم ، مطلب ترسناک ننوشته بودیم که اونم نوشتیم

 

سلندرمن

 

اگر از این مطلب خوشت اومد و دوست داری خودتم مطلب بفرستی میتونی با زدن بر روی اینجا نویسنده سایت ما شی


اگر دوست داشتی به کانال McpeModدر تلگرام یه سری بزن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *